KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 9031293
nr 903 1293
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färgkrita, Erland Cullberg (1931-2012), Ansikte, signerad, motivet: 36x26
Kondition: slitage
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 juli 2014
kl 20:18:50
1.700 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.900 kr